Malonogometni turnir “Fuad Hasečić”

U sportskoj sali naše škole danas je održan memorijalni malonogometni turnir “Fuad Hasečić” na kojem su učestvovale ekipe osnovnih škola sa područja općine Ilidža.

Hvala organizatorima i kolegama, nastavnicima TiZO koji su se potrudili da ovaj sportski događaj prođe fer i korektno.

Takmičari su ostvarili sljedeće rezultate:

1. mjesto Druga osnovna škola Ilidža

2. mjesto Osma osnovna škola “Amer Ćenanović” Ilidža

3. mjesto Deseta osnovna škola Ilidža

Peta osnovna škola, nagrada za Fair play

Vjerujemo da će naši učenici i dalje učestvovati na ovakvim događajima gdje će se čuvati uspomena na naše heroje⚜️

Posjeta Srednjoj školi za tekstil, kožu i dizajn

Danas su predstavnici naše škole posjetili Srednju školu za tekstil, kožu i dizajn.

Tom prilikom su dogovoreni različiti oblici saradnje u narednom periodu. Imajući u vidu njihovu dugogodišnju prepoznatljivost u oblastima za koje školuju učenike, te sa druge strane naša interesovanja i različite planove sigurni smo da će ova saradnja rezultirati značajnim projektima za učenike obje škole.

Kreacije učenika i nastavnika ce nositi maturanti naše škole, a učenici Srednje škole za tekstil, kožu i dizajn će dobiti nove drugare i imati priliku da se upoznaju sa kreativnim radom i mogućnostima koje ova škola pruža.

Hvala domaćinima na toplom dočeku i ukazanom povjerenju.