Međuškolsko takmičenje u stonom tenisu

Dana 16.4. 2024. godine u školi Školski centar “Mehmed Handžić” je održano međuškolsko takmičenje u stonom tenisu za učenike 9. razreda. Čestitamo učesnicima i pobjednicima ovog takmičenja.

Posebne čestitke idu učenicama naše škole i nastavniku TiZO Senadu Šehoviću na osvojenom 3.mjestu.

Zahvaljujemo se domaćinu koji je uložio značajne napore i kako bi kompletna organizacija protekla u najboljem redu.

Rezultati općinskog takmičenja iz fizike

Dana, 15.04.2024.godine u prostorijama JU Šeste osnovne škole održano je općinsko takmičenje za učenike osnovnih škola iz fizike. Učenici JU Osme osnovne osnovne škole “Amer Ćenanović” postigli su sjajne rezultate, kako slijedi:
-u konkureciji učenika VIII razreda naši učenici su ostvarili sljedeći plasman:

1) Afan Ćenanović, 8. mjesto,

2) Ismail Bajrović, 11.mjesto,

3) Lamija Jelešković, 12. mjesto

-u konkurenciji učenika IX razreda naši učenici su ostvarili sljedeći plasman:

1) Ilhan Suljević, 2.mjesto,

2) Mensur Muhović, 3.mjesto,

3) Ema Trtić, 13.mjesto.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i nastavniku Seadu na ostvarenom odličnom plasmanu.
Sretno učenicima koji su se plasirali na kantonalno takmičenje.