Aside

Odgoj djeteta

BadurinaU utorak 29.03.2016.godine je u prostorijama naše škole održano predavanje na temu „Da li smo spremni odgojiti djecu za 21.vijek?“ Predavanje su održale Mr. sc. Mirela Badurina, Geštalt psihoterapeut, izvršna direktorica BHIDAPA (Bosansko-hercegovačka inegrativna dječja i adolescentna psihoterapijska Asocijacija), doktorantica zdravstvenih nauka, europski certificirani psihoterapeut (ECP) i europski certificirani Geštalt terapeut i Sabina Zijadić Husić – EAGT, Geštalt Psihoterapeut – Dječji i Adolescentni Psihoterapeut. Zahvaljujemo se uvaženim profesoricama na izuzetno efikasnom i zanimljivom predavanju i velikom broju roditelja koji su se odazvali na ovo predavanje.
Predavanje je organizovalo Vijeće roditelja naše škole.

Aside

O B A V J E Š T E NJ E

OBAVJEŠTAVAJU SE RODITELJI SA PODRUČJA MZ BUTMIR I MZ DONJI KOTORAC, DA ĆE SE OBAVEZAN UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE, KOJA DO  01. MARTA 2016. GODINE NAVRŠAVAJU  PET I PO GODINA ŽIVOTA, (djeca rođena u periodu od 01.09.2009.  godine do 01.09.2010. godine)OBAVITI U PERIODU OD  01. 04. 2016.  DO  30. 04. 2016. GODINE, U PROSTORIJAMA JAVNE USTANOVE  OSMA OSNOVNA  ŠKOLA „AMER ĆENANOVIĆ“ ILIDŽA  U  BUTMIRU.
Roditelji mogu dostaviti dole navedene dokumente  SEKRETARU  škole svakim radnim danom
od   9,00  –  14,00 sati.prcavici16
Prilikom upisa djece, roditelji će biti obavješteni o terminu testiranja, tako da pri upisu nisu obavezni dovoditi djecu.
RODITELJI SU DUŽNI DOSTAVITI:  Izvod iz  Matične knjige rođenih, Ljekarsko uvjerenje izdato od nadležne zdravstvene ustanove (Dom  zdravlja Kantona Sarajevo) i Uvjerenje/certifikat za djecu koja su pohađala obavezni predškolski program.