Vršnjačka edukacija

Aside

Vršnjačka edukacija

U drugom polugodištu počela je ralizacija projekta vršnjačke edukacije na temu : Sigurnost i zaštita djece na internetu od V-VIII razreda. Projekat realizuju članovi Viječa učenika koji će kroz prezentaciju, anketu i diskusiju pokušati svojim vršnjacima kroz časove OZ približiti ovu važnu problematiku današnjeg vremena.
U odjeljenima IV razreda, također kroz vršnjačku edukaciju, u narednom periodu na časovima OZ planiramo realizovati časove na temu: „ Zdrava ishrana“ i pano za školski hol.
Ovom prilikom bih pohvalila rad učenika, njihovo zalaganje i odgovornost: Ovi časovi su održani na način da im ne ometaju obaveze na redovnoj nastavi.

Socijalni radnik, Aida Bahor

Dan nezavisnosti 2020

Aside

Dan nezavisnosti BiH

Učenici naše škole i nastavnica Lizde Jasminka su prisustvovali obilježavanju 1. marta, Dana nezavisnosti BiH koje su organizovali i pripremili nastavnici historije Kantona Sarajevo pod motom
“Kamenom satkana prošlost, stari gradovi Bosne i Hercegovine”.