Atletski kup

Aside

Atletski kup

U petak, 24.4.2015. godine na stadionu “Koševo” održan je Atletski kup za osnovne i srednje škole Kantona Sarajevo za 2015. godinu. Učenici naše škole osvojili su ekipno prvo mjesto, a najuspješniji bili su:

Ime i prezimeDisciplinaUspjeh
Namik Hrustanbegović60 metara1. mjesto
Selmin Sejdović60 metara3. mjesto
Miralem Selak1000 metara3. mjesto
Nejla Pašić60 metara1. mjesto
Minela Ćosović60 metara3. mjesto
Šejla Adilović600 metara3. mjesto
Arnela Ćeranić4 x 100 metara1. mjesto
Arnela Ćeranić skok u dalj2. mjesto
Emina Šehovićkugla2. mjesto
Arnes Junuzović, Enijad Nuković,
Namik Hrustanbegović, Vermin Klapuh
4 x 100 metara1. mjesto
CN0264

Učenicima koji su učestvovali u ovom sportskom takmičenju i nastavnicima Šehović Senadu i Sadiković Džemu iskreno čestitamo i želimo puno uspjeha u daljem radu.

Kantonalno takmičenje iz matematike

Aside

mat1U srijedu 22.04.2015. godine je u Međunarodnoj srednjoj školi održano XX Kantonalno takmičenje iz matematike za učenike osnovinih škola.
Našu školu u kategoriji osmih razreda su predstavljali Dedović Nejra koja je zauzela četvrto mjesto i direktno se plasirala na federalno takmičenje iz matematike i Zolota Emina koja je osvojila deveto mjesto.
Našim učenicama koje su postigle izuzetan uspjeh i nastavniku Lavić Omeru čestitamo, želimo dobro zdravlje i puno uspjeha u daljem radu.