Malonogometni turnir “Amer Ćenanović”

Aside

Malonogometni turnir “Amer Ćenanović”

CN0127Na memorijalnom malonogometnom turniru “Amer Ćenanović” učenici naše škole osvojili su prvo mjesto. Školu su predstavljali:

1. Miralem Selak

2. Selmin Sejdović

3. Emir Mahmutović

4. Arnes Junuzović

5. Enijad Nuković

6. Alem Valjevčić

7. Edževid Muratović

8. Semir Ćeranić

Prisjećanje na prvog direktora naše škole

Aside

Amer1Prisjećanje na prvog direktora naše škole

Prvog aprila 2015. godine su se navršile četiri godine od preseljenja na bolji svijet prvog direktora naše škole rahmetli Amera Ćenanovića. Uposlenici i učenici naše škole su položili cijeće i proučili Fatihu na mezaru Amera Ćenanović. “Vi ste dokaz da se u životu treba boriti za prave stvari. Vi ste dokaz da u životu treba pravedno postupati i da treba dobro raditi i dobar biti. Takav je bio rahmetli Amer Ćenanović pa zato naša škola nosi njegovo ime i zato će generacije učenika uvijek dolaziti i moliti se za čovjeka koji je tako radio”, rekao je prisutnima direktor škole Vahid Čustović.