Prijem prvačića

U četvrtak 01.9.2022. godine, u prostorijama naše škole, je upriličen svećani prijem prvačića.

Priredbu su priredili učenici nižih razreda sa svojim učiteljicama, a prisutnima se u svoje ime i ime kolektiva, obratila direktorica škole Edisa Radončić. Poželjela im je sreću i uspjeh tokom školovanja i mnogo lijepih trenutaka u našoj školi.

U novoj školskoj 2022/2023. godini u ljepšem ambijentu

Naša škola je, u okviru projekta “Povećanje investicija u energijsku efikasnost javnih objekata”, dobila nove prozore, a u cilju što efikasnijeg rada u smislu utopljavanja škole. Projekat implementira Ministarstvo komunalne privrede, infrastrukture i prostornog uređenja u saradnji sa UNDP i Švedskom.

Radovi su pri kraju, a škola će poprimiti novi i ljepši ambijent na početku školske 2022/2023.godine na zadovoljstvo naših učenika, njihovih roditelja, uposlenika i Općine Ilidža.