Kantonalna takmičenja 2022

Aside

Kantonalno takmičenje iz Informatike

U četvrtak, 24.3.2022. godine je u prostorijama Richmond Park Međunarodne osnovne škole u Sarajevu održano Kantonalno takmičenje učenika osnovnih škola iz Informatike. Našu školu su predstavljali  Šabaredžović Asad, Umihana Muslić i Enid Velić. Učenik Asad Šabaredžović je u ukupnom plasmanu zauzeo visoko peto mjesto. Našim učenicima a posebno učeniku Asadu i njegovom nastavniku Mehmedaliji Salihoviću čestitamo i želimo puno uspjeha Državnom takmičenju.

Kantonalno takmičenje iz Matematike

U četvrtak, 17.3.2022. godine je u prostorijama Richmond Park Međunarodne osnovne škole u Sarajevu održano Kantonalno takmičenje učenika osnovnih škola iz Matematike. Našu školu su predstavljali Ilhan Suljević,  Šabaredžović Asad i Ibrahim Alibegović. Učenik Asad Šabaredžović je u ukupnom plasmanu zauzeo zavidno deveto mjesto. Našim učenicima a posebno učeniku Asadu i njegovom nastavniku Seadu Planiću čestitamo i želimo puno uspjeha u daljem radu.

Kantonalno takmičenje iz Fizike

U utorak, 15.3.2022. godine je u prostorijama Richmond Park Međunarodne osnovne škole u Sarajevu održano Kantonalno takmičenje učenika osnovnih škola iz Fizike. Našu školu je predstavljao Šabaredžović Asad i u ukupnom plasmanu je zauzeo izuzetno dobro deveto mjesto. Asadu i njegovom nastavniku Seadu Planiću čestitamo i želimo puno uspjeha u daljem radu.