Policajac moj prijatelj

Aside

Policajac moj prijatelj

Dugi niz godina u našoj školi se,  u saradnji sa 5. PU Ilidža,  realizira radionicu za najmlađe učenike na temu bezbjednosti u saobraćaju i saobraćajne kulture, a koja se   realizira  u okviru  projekta pod nazivom „Policajac moj prijatelj“. I ovog puta učenici prvog razreda su  u lijepoj i opuštenoj atmosferi mogli čuti osnovne informacije o bezbijednosti u saobraćaju. Imali su priliku pogledati i animirani film, te na taj način proširiti svoja znanja o saobraćaju i ulozi i zadacima policije na bezbijednosti saobraćaja i njihovoj sigurnosti  na putu od kuće do škole i nazad.  Predavavanje je održano u prostorijama škole u četvrtak, 30.09.2021. godine za odjeljenja I-1 i I-2 razreda. Zahvaljujemo se 5 PU Ilidža na saradnji.