Amer Ćenanović

Aside

Sjećanje na Amera Ćenanovića, prvog direktora naše škole

U četvrtak, 1. aprila 2021. godine navršava se deset  godina od kako sa nama nije naš prijatelj i kolega Amer Ćenanović. Bez obzira na protok vremena, Amer Ćenanović ostao je dijelom naših života načinom svoga rada i zalaganja  za dobrobit svih nas. Danas ga se sjećamo ponosni što smo radili s njim i sretni što smo ga poznavali. To je bio čovjek koji je najviše podrške pružao učenicima i mladosti općine Ilidža. Naša škola sa ponosom nosi njegovo ime. Kao prvi direktor uspostavio je takav odgojno-obrazovni sistem zahvaljujući kojem je naša škola i danas prepoznatljiva po svojim rezultatima i dostignućima. Molim dragog Allaha da ga uvede u džennetske bašče.
Dlegacija naše škole je položila cvijeće na mezar prvog direktora naše škole Amera Ćenanovića.