BH Telecom

Aside

BH Telecom

Godine 2019. kompanija BH Telecom  je raspisala Javni oglas/natjecaj za dodjelu donacija pravnim licima na koji je aplicirala i naša škola sa projektom “Primjena Smart interaktivne table u funkciji unapređenja odgojno-obrazovnog rada u inkluzivnim odjeljenjima.”
Koristimo priliku da se javno zahvalimo ovoj društveno-odgovornoj kompaniji, koja je prihvatila naš projekt i donirala sredstva u traženom iznosu od 6.000 KM.
Doniranim sredstvima realizovana je nabavka “Smart board” – pametne table sa laptopom čime su u nastavi unaprijeđeni tehnički alati i poboljšan kvalitet njenog izvođenja. Na ovaj način smo ispunili cilj projekta, a to je da našim učenicima omogućimo zanimljivije i kvalitetnije izvođenje nastave u skladu sa svjetskim trendovima.