Aside

DAN ŠKOLE

U ponedjeljak, 24.12. 2018. održana je priredba povodom Dana škole. Taj dan je naša škola proslavila punoljetstvo. Prisutnima se obratio gospodin Vahid Čustović, direktor škole,osvrnuvši na rad škole u prethodnom periodu. Govorio je o projektima: STEM (naša škola dobila nastavna pomagala za rad), Škola za 21.vijek; o značaju promjene paradigme u obrazonjau koja će moći odogovoriti izazovu trenutka u kjem jesmo, pohvalio je učenicike na uspjesima, zahvalio se uposlenicima i roditeljima na zalaganju i timskom radu.
Divnim nastupom učenici su, uz pomoć nastavnika, uljepšali još jedan rođendan naše škole. Bogatiji smo za još jednu uspiješnu školsku godinu, provedenu u radu, učenju, zabavi i mnoštvu lijepih trenutaka.

Vijeće učenika kod direktora

Aside

Dogovor o obilježavanju Dana škole

Predstavnici Vijeća učenika naše škole u pratnji pedagogice Rijalde Radončić su predstavili svoje ideje direktoru škole Vahidu Čustoviću a koje se odnose na obilježavanje Dana škole. Učenici su dali mnoge ideje i pokazali veliku kreativnost. U ove aktivnosti su bila uključena sva odjeljenja. Predloženo ja da se urade panoi na kojima će se predstaviti historija škole i naselja Butmir, da se ukrase hodnici poučnim izrekama, da se urede kabineti i prostor ispred kabineta. Pisane su pjesama i recitali o školi. Direktor škole je dao punu podršu učenicima da iskažu svoju kreativnost.