Spelling Bee 2023.

Danas je u prostorijama naše škole održano Spelling Bee takmičenje. U finalnom dijelu takmičenja su se takmičila naša 24 učenika, od kojih su titulu najboljih uzeli:

1. Tana Karačić
  2. Sanida Džanović
  3. Davud Suljević

Čestitamo pobjednicima kao i svim učesnicima današnjeg dogadjaja koji su pokazali izvanredne rezultate.

Koristimo se prilikom da se zahvalimo direktorici škole Edisi Radončić, moderatoru tamkičenja profesorici Elmi Hukara, profesoricama engleskog jezika Bećirović Selmi, Bijelić Adhi koje su svojim znanjem koje svakodnevno prenose na učenike bile ujedno i sudije današnjeg takmičenja.
Veliko hvala Udruženju za engleski jezik i kulturu English Club, American Councils, YES Abroad učenicima i našem sponzoru firmi Hoše komerc.
Njihovim prisustvom je svakako školski ambijent danas izgledao svečanije. Neizostavna podrška su bili učenici sekcije Mali Englezi koji su pomogli oko dekoracije prostora.