Lift

Izgradnja lifta u našoj školi

Iz Budžeta za te namjene izdvojeno je 46.000 KM.

Tim povodom su načelnik Općine Ilidža Senaid Memić i direktor Osme osnovne škole “Amer Ćenanović” Vahid Čustović potpisali sporazum o realizaciji ovog projekta.

“Ovaj projekt je vrlo važan, prvenstveno zbog djece koja imaju poteškoće u kretanju, a svima smo dužni obezbijediti pravo na kvalitetno pohađanje škole”, izjavio je Memić.

Direktor Osme osnovne škole “Amer Ćenanović” Vahid Čustović izrazio je zahvalanost Općini Ilidža i načelniku Memiću.

“Zahvalni smo načelniku koji uvijek ima razumijevanja za škole, iako obrazovanje nije na nivou općina, Načelnik uvijek nađe način da nam pomogne. Moram posebno izraziti zadovoljstvo današnjim ugovorom, jer smo potpisnici vrlo važnog projekta, kojim će omogućiti prohodnost unutar škole našim učenicima sa poteškoćama u razvoju i kretanju”, rekao je Čustović.