Humanitarna akcija

U petak 11.3. u prostorijama Doma kulture “Butmir” i u saradnji sa Kulturno-umjetničkim društvom “Ekrem Mujkić ” održana je aukcija likovnih radova učenika I-IV razreda.

Ova aukcija bila je humanitarnog karaktera sa ciljem prikupljanja novčanih sredstava za operaciju našeg učenika. Tom prilikom prikupljeno je 3250 KM, dok je u humanitarnoj akciji provedenoj u školi,prikupljeno 2500 KM. Sve ovo je dokaz koliko veliko srce imate i koliko ste spremni pomoći jedni drugima.

Ovim putem se želimo zahvaliti vrijednim rukama malih umjetnika čiji radovi su bili put do srca nas odraslih i što su dali svoj doprinos da jedno malo biće ima nadu u bolje sutra.

Zahvalnost ide i njihovim učiteljicama i roditeljima koji su im u tome nesebično pomagali, ali i svim učenicima koji su se odazvali ovoj akciji.
humanitarna1humanitarna2humanitarna3