• Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade
  • Web portal škola Kantona Sarajevo
  • Porodično savjetovalište Sarajevo
  • Obrazovna društvena mreža Edmodo
  • EMIS matura
  • Osnovna.ba
  • E-dnevnik
  • Brojač posjeta
    Users Today : 12
    This Month : 12
    Total Users : 247344
    Views Today : 108
    Total views : 1714204
    Who's Online : 1

Dugi niz godina u našoj školi se,  u saradnji sa  PU Ilidža,  realiziraju radionice za najmlađe učenike na temu bezbjednosti u saobraćaju i saobraćajne kulture, a koja se   realizira  u okviru  projekta pod nazivom „Policajac moj prijatelj“. I ovog puta učenici prvog razreda su  u lijepoj i opuštenoj atmosferi mogli čuti osnovne informacije o bezbijednosti u saobraćaju. Imali su priliku pogledati i animirani film, te na taj način proširiti svoja znanja o saobraćaju i ulozi i zadacima policije na bezbijednosti saobraćaja i njihovoj sigurnosti  na putu od kuće do škole i nazad.  Predavavanje je održano u prostorijama škole u srijedu, 12.10.2022. godine za odjeljenja I-1 i I-2 razreda. Zahvaljujemo se PU Ilidža na saradnji.

Ova saradnja nastavit će se i u narednom periodu kroz realizaciju interaktivnih predavanja i radionica za učenike  VII i VIII razreda. Već naredne sedmice u odjeljenjima osmog razreda biće realizovana tema o štetnosti i posljedicama konzumiranja opojnih supstanci, dok je za sedme razrede planirana tema o prevenciji vršnjačkog nasilja (II polugodište).