Koordinacioni sastanak stručnih službi osnovnih škola općina Ilidža i Trnovo

Danas je naša škola bila domaćin koordinacionog sastanka stručnih službi osnovnih škola i stručnih službi iz zajednice sa područja općina Ilidža i Trnovo. Sastanku su prisustvovali pedagozi, psiholozi, socijalni radnici, predstavnik Policije u zajednici i predstavnici Službe socijalne zaštite općine Ilidža.
Sastanku je prisustvovala i gospođa Samela Alagić, viša saradnica za dobrobit djece pri Institutu za preduniverzitetsko obrazovanje. Ovim putem se želimo zahvaliti što se odazvala pozivu da prisustvuje ovom stručnom skupu i svoje dugogodišnje iskustvo nesebično podijeli sa nama i na taj način da doprinos unapređenju rada ovih službi. Razgovaralo se o problemima iz prakse i ostalim aktuelnim temama sa kojima se škole susreću u svom radu.
Samo dobrom saradnjom i razmjenom iskustava možemo doprinijeti unapređenju rada škola i dobrobiti naših učenika.
Hvala svima koji su svojim učešćem i radom doprinijeli da naša škola bude prepoznata kao dobar i dostojan domaćin.