Dogs Trust

DOGS TRUST

13260144_1280768025284527_9200317450931005795_nPredstavništvo Fondacije „Dogs Trust“ je u saradnji sa Ministarstvom za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo krajem prošle godine, organiziralo takmičenje za osnovce ovog kantona u poznavanju principa sigurnosti sa psima, potreba i odgovornog vlasništva pasa.

Timovi škola su u okviru takmičenja pripremili video uretke na kojima su na kreativan način predstavili znanje stečeno kroz radionice koje u osnovnim školama Kantona Sarajevo provodi još od 2012. godine.

Tim naše škole činili su učenici: Tufo Faruk, Brajlović Sara, Halać Lejla, Alajbegović Alem, Babajić Azer, Mujkić Anesa, Salman Hena i Mušanović Emir. Ovaj tim učenika predstavljao je našu školu i osvojio 2. mjesto.

Nagrada za ovaj tim je računar, fotoapart i izlet u Šabiće gdje će ih dočekati prigodan program.

Čestitamo našim učenicima i nastavnici Radončić Edisi na ovom uspjehu!

Category: Početna
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.