Sretan si svijete kada

Sretan si svijete kada usrećiš dijete

U utorak, 21.11.2017. godine, pedest učenika naše škole ( V-1, VII-2)  su gledali predstavu Komšizluk. Predstava  Komšizluk, u  režiji Belme Lizde Kurt, je projekat  Javne ustanove Centra za kulturu Kantona Sarajevo, koji je u saradnji sa udruženjem „Aparat teatra“ i SARTR-om. Predstava je konceptom prilagođena za sve uzraste i sve ljubitelje pozorišne glume. Pripremana je povodom Međunarodnog dana djeteta. Stoga nam je posebno drago, da smo baš mi, bili dio tog projekta. Predstava je izvedena u velikoj koncertnoj dvorani Bosanskog kulturnog centra, sa početkom u 14,00 sati.Nakon predstave sa učenicima je napravljena kratka šetnja, u okviru koje smo obišli Baščaršiju, te historijski i kulturni centar grada.