Maturska večer IX razreda – Večer puna ljepote i emocija

U ponedjeljak, 10. juna 2024., učenici IX razreda naše škole proslavili su završetak osnovne škole svečanom maturskom večeri koja se održala u hotelu Hills na Ilidži. Ova večer bila je posebna prilika za učenike, njihove roditelje, nastavnike i sve prisutne da se prisjete zajedničkih trenutaka i prijateljstava koja su oblikovala njihove osnovnoškolske godine. Večer je započela svečanim dolaskom učenika, koji su blistali u svojim elegantnim odijelima i prekrasnim haljinama. Na svečanoj večeri učenici i nastavnici su se družili, razmjenjivali anegdote i planove za budućnost. Zabavni dio večeri uključivao je plesni program u kojem su svi prisutni uživali u veseloj atmosferi do kasnih sati. Čestitamo svim učenicima IX razreda na uspješnom završetku osnovne škole i želimo im puno sreće i uspjeha u njihovom daljnjem obrazovanju!