Fizika 2020

Aside

FIZIKA-Općinsko takmičenje 2020

U četvrtak, 06.03.2020. godine u prostorijama Četvrte gimnazije na Ilidži je održano općinsko takmičenje iz fizike. Ekipu naše škole su činili:

VIII razred
1. Zulović Amatullah
2. Šehović Kerim
3. Musić Emina

IX razred
1. Harun Alibegović
2. Muhović Ena
3. Nadir Hrustanbegović

U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji VIII razreda Šehović Kerim je osvojio prvo a Musić Emina drugo mjesto. U kategoriji IX razreda Alibegović Harun je osvojio prvo a Hrustanbegović Nadir treće mjesto.
U ukupnom plasmanu naša škola je zauzela PRVO mjesto.
Učenicima koji su predstavljali našu školu i njihovim nastavnicima Krajina Amri i Planić Seadu čestitamo, želimo dobro zdravlje i puno uspjeha na Kantonalnom takmičenju.

Matematika 2020

Aside

MATEMATIKA-Općinsko takmičenje 2020

U srijedu, 05.03.2020. godine u prostorijama Četvrte gimnazije na Ilidži je održano općinsko takmičenje iz matematike. Ekipu naše škole su činili:

VII razred
1. Šabaredžović  Asad
2. Alibegović Ibrahim
3. Velić Enid

VIII razred
1. Zulović Amatullah
2. Đonlagić Ajna
3. Hajdarević Emma

IX razred
1. Harun Alibegović
2. Imran Čustović
3. Nadir Hrustanbegović

U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji VII razreda Šabaredžović  Asad je osvojio drugo a Alibegović Ibrahim treće mjesto. U kategoriji IX razreda Alibegović Harun je osvojio prvo, Imran Čustović drugo i Nadir Hrustanbegović treće mjesto.
U ukupnom plasmanu naša škola je zauzela PRVO mjesto.
Učenicima koji su predstavljali našu školu i njihovim nastavnicima Lavić Omeru i Planić Seadu čestitamo, želimo dobro zdravlje i puno uspjeha na Kantonalnom takmičenju.