Online nastava

Aside

ONLINE DAN

U skladu sa GPRŠ, Uputstvom o realizaciji prakse online nastave i Instrukcijom broj 11/06-34-157/20 od 27.1.2020. godine u utorak, 3.3.2020. godine će se u našoj školi realizovati online dan.
Nastava će se realizovati u realnom vremenu iz škole po rasporedu časova. Učenici koji iz tehničkih mogućnosti ne mogu pratiti nastavu trebaju doći u školu.
Za dio učenika od I do III razreda je, osim Office 365 platforme, dozvoljeno koristiti i druge načine komunikacije (viber grupa koju inače koristite u komunikaciji učitelj-roditelj).
Cilj realizacije online nastave je unapređenje nastavnog procesa i pripreme našeg sistema da, u slučaju potrebe (zagađenje zraka i druge nepogode), ovaj način rada može kvalitetno zamijeniti redovan nastavni proces u školama.
Ako imate pitanja i preblema sa prijavom na platformu Office 365, obratite se razredniku u školi.
Nadamo se da ćemo uspješno realizovati ovu novu praksu i da ćemo otvoriti novo poglavlje u obrazovanju naših učenika.