Fizika općinsko 2019

FIZIKA

U četvrtak, 07.03.2019. godine u prostorijama Četvrte gimnazije na Ilidži je održano općinsko takmičenje iz fizike. Ekipu naše škole su činili:

VIII razred
1. Harun Alibegović
2. Imran Čustović
3. Nadir Hrustanbegović

IX razred
1. Karaman Nedim
2.Hena Šehović
3.Adna Bajramović

U pojedinačnoj konkurenciji Nadir Hrustanbegović i Harun Alibegović su osvojili prvo odnosno drugo mjesto u kategoriji VIII razreda.
U ukupnom plasmanu naša škola je zauzela treće mjesto.
Učenicima koji su predstavljali našu školu i njihovoj nastavnici Amri Krajini čestitamo, želimo dobro zdravlje i puno uspjeha u daljem radu.

Matematika općinsko 2019

MATEMATIKA

U utorak, 05.03.2019. godine u prostorijama Četvrte gimnazije na Ilidži je održano općinsko takmičenje iz matematike. Ekipu naše škole su činili:

VII razred
1. Amatullah Zulović
2. Nedim Osmanbašić
3. Kerim Šehović

VIII razred
1. Harun Alibegović
2. Imran Čustović
3. Nadir Hrustanbegović

IX razred
1. Karaman Nedim
2. Bajramović Adna
3. Hena Šehović

U pojedinačnoj konkurenciji Amatullah Zulović je osvojila drugo mjesto u kategoriji VII rezreda a Harun Alibegović i Nadir Hrustanbegović su osvojili prvo odnosno drugo mjesto u kategoriji VIII razreda.
U ukupnom plasmanu naša škola je zauzela drugo mjesto.
Učenicima koji su predstavljali našu školu i njihovim nastavnicima Lavić Omeru i Planić Seadu čestitamo, želimo dobro zdravlje i puno uspjeha u daljem radu.

Zemaljski muzej

Zemaljski muzej

Dana 15.03.2019. godine članovi historijske sekcije su sa nastavnicom Lizde Jasminkom posjetili Zemaljski muzej.