Amer Ćenanović, sjećanje

Aside

Memorijalni turmir “Amer Ćenanović”
Slika1

Dana 01.04.2016. godine navršava se pet godina od kako sa nama nije naš prijatelj i kolega Amer Ćenanović. Naša škola sa ponosom nosi njegovo ime. Amer Ćenanović ostao je dijelom naših života kroz svoj rad i zalaganje, za dobrobit svih nas. Danas ga se sjećamo ponosni što smo radili s njim i sretni što smo ga poznavali. To je bio čovjek koji je najviše podrške pružao učenicima i mladosti općine Ilidža. Kao i prethodnih godina, i ove godine u četvrtak, 31.03.2016. godine održan je Memorijalni malonogometni turnir „Amer Ćenanović“, čiji organizator je bila JU Osma osnovna škola „Amer Ćenanović“ Ilidža. Na turniru je učestvovalo 8 ekipa, ukupno 70 učesnika. Najbolje plasirane ekipe turnira su:

1.      mjesto – Osma osnovna škola „Amer Ćenanović“ Ilidža
2.      mjesto – Prva osnovna škola Ilidža
3.      mjesto – Druga osnovna škola Ilidža

Svim učesnicima turnira i njihovim nastavnicima iskrene čestitke na Slika2
izuzetno korektnom načinu vođenja turnira.

Aside

Naši učenici dobri informatičari
info

Na XIX OPĆINSKOM TAKMIČENJU IZ INFORMATIKE koje je održano 31.03.2016. godine u prostorijama OŠ
“El-Manar”, koja je bila sjajan domaćin, naša ekipa u sastavu Dedović Naida, Đonlagić Azra i Burina Lejla je zauzela treće mjesto. Učenicima i nastavnici Vildani Muhić čestitamo na ostvarenom rezultatu i želimo dobro zdravlje i puno uspjeha u daljem radu.