Saobraćajno takmičenje

Saobraćajno takmičenje

U dvorani Kulturno sportskog centra Hadžići 16. maja 2015.godine održano je Devetnaesto saobraćajno takmičenje osnovnih škola općina i Kantona Sarajevo. Na ovom Općinskom takmičenju ekipu naše škole sačinjavali su učenici:

Trgo Mina

Ćenanović Nejla

Vlahovljak Abdullhadi

Kadić Murat

Ekipno su osvojili 1.mjesto. Istog dana održano je i Kantonalno takmičenje iz saobraćaja na kojem je ekipa u istom sastavu osvojila 2.mjesto i stekli pravo učešća na Državnom takmičenju iz saobraćaja.

Našim učenicima i nastavniku Glavić Huseinu čestitamo i želimo puno sreće i uspjeha u daljem toku takmičenja.

Kviz “Europa je dio nas”

Kviz “Europa je dio nas”

11297876_392588517594889_1912545753_nUčenici sedmih razreda, zajedno sa nastavnicom Enisom Zulović, pripremili su Kviz znanja iz nastavnog predmete Geografija. Pobjednik ovog kviza bila je ekipa VII-3 razreda.

Bezbjednost pješaka u zajednici

Bezbjednost pješaka u zajednici

CN0303Povodom Sedmice globalne sigurnosti u saobraćaju, koji se na različite načine obilježava u cijelom svijetu, 07.05.2015. godine održano je predavanje na temu “Bezbjednost pješaka u zajednici”.